Wczytuję dane...
Model: ME14016
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6955920014016
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: masterkidz

Wykonane z wytrzymałego i bezpiecznego akrylu pojemniki do przechowywania zabawek. Zestaw 12 pojemników zaprojektowany został z myślą o przechowywaniu wszelkich akcesoriów do tablic Kreatywno-Naukowych Masterkidz. Pomieszczą wszelkie kołeczki, śrubki i inne elementy, które dziecko chciałoby mieć przy sobie w każdym momencie zabawy.

Pojemniki przystosowane są do używania w połączeniu ze specjalną szafeczką marki Masterkidz (ME13095), która pozwala na umieszczenie wszystkich 12 pojemników na przeznaczonych do tego półkach. Tym sposobem dziecko ma wszystkie akcesoria w zasięgu ręki, a przenoszenie zabawy w inne miejsca nie wymaga asysty opiekuna, gdyż maluch sam poradzi sobie z przesunięciem mobilnego mebla.

Produkt wykonany został z drewna. Wybierając drewniane produkty Masterkidz, dbasz o środowisko naturalne i ograniczasz produkcję odpadów plastikowych.

Zabawki Masterkidz to wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne drewniane zabawki edukacyjne. Zaprojektowane i dostosowane do różnego etapu rozwoju dzieci. Twórcza, pełna przygód i elementów edukacyjnych zabawa - to główne zalety zabawek tej marki. Nieocenione wsparcie przy metodzie Montessori. Najlepszy wybór do domu, przedszkola, hotelu czy restauracji. Stwórz perfekcyjny kącik zabaw, lub wielkoformatową ścianę edukacyjną. W ofercie tablice naścienne i mobilne. Stoliki podświetlane, panele do zabaw z farbami. Tematyczne moduły edukacyjne i wiele innych. Niesamowita ilość akcesoriów i nieskończone możliwości kreatywnej zabawy.


Wiek: od 3 lat
Płeć: chłopiec/dziewczynka
Materiał: tworzywo sztuczne
kolory: przezroczyste
Wymiary produktu: 31,5x20,5x14 (cm)
Wymiary opakowania: 49x37x52 (cm)
Waga: 5,5 kg

ZABAWKI

 • kolory: 

  przezroczyste

 • Materiał: 

  tworzywo sztuczne

 • Płeć: 

  chłopiec/dziewczynka

 • Waga: 

  5,5 kg

 • Wiek: 

  od 3 lat

 • Wymiary opakowania: 

  49x37x52 (cm)

 • Wymiary produktu: 

  31,5x20,5x14 (cm)

Polecamy