Wczytuję dane...
Model: 29627
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 0716053829627
Wysyłka od: 15.00 PLN

Jeśli Twoje dziecko fascynuje się mechaniką pojazdową będzie to idealny zestaw dla niego. Wspaniały warsztat majsterkowicza renomowanej firmy Wader QT Polesie wzbudzi zainteresowanie i ciekawość małego mechanika. Największą zaletą zestawu jest duża ilość elementów, dzięki czemu dziecko będzie mogło majsterkować i naprawiać wiele zabawek.

Zestawie mechanika 
pod specjalnym blatem znajduję się półka do przechowywania zbędnych w danym momencie narzędzi. Na poprzeczce łączącej boki warsztatu (w najwyższym punkcie) umieszczono haczyk np. na klucz francuski. Oprócz tego dołączono do niego komplet akcesoriów: śrubokręt, klucz francuski, płaskie elementy do skręcania, śrubki i nakrętki, pokrętła, imadło oraz kask. Ogromna liczba naklejek zawartych w zestawie pozwoli na atrakcyjne ozdobienie całego warsztatu.

Wspaniała, ogromna ciężarówka z przyczepą firmy Wader QT wywoła uśmiech na twarzy każdego malucha. Idealny prezent na każdą okazję. Produkt wykonany z najwyższej jakości tworzywa. Charakteryzuje się bardzo dobrą konstrukcją i dużą wytrzymałością. Idealny do zabawy zarówno w domu jak i na zewnątrz. Pojazd został wykonany na licencji Volvo, a jego długość osiąga 75cm.


Wiek: od 3 lat
Płeć: chłopiec
Materiał: tworzywo sztuczne
Materiał wykonania: Plastik
kolory: czerwony
Wymiary produktu: 55х40,5х88,5 (cm) - zestaw mechanik 45х20х24 (cm) - samochód z bartami
Wymiary opakowania: 53,5 x 36 x 89,5 (cm)

ODGRYWANIE RÓL

 • kolory: 

  czerwony

 • Materiał: 

  tworzywo sztuczne

 • Materiał wykonania: 

  Plastik

 • Płeć: 

  chłopiec

 • Wiek: 

  od 3 lat

 • Wymiary opakowania: 

  53,5 x 36 x 89,5 (cm)

 • Wymiary produktu: 

  55х40,5х88,5 (cm) - zestaw mechanik 45х20х24 (cm) - samochód z bartami